JÓGA S LENKOU & LUCIÍ V INDII

Incredible India Retreat

CO:                 Jóga pobyt v Indií

KDO:              Lenka Nezvalová a Lucie Königova

KDY:               30/03/2017 - 05/04/ 2017

KDE:               Trivandrum, Kerala, Indie

KAM:              The Travancore Heritage 

ZA KOLIK:      CZK 18,800

Počas jógového pobytu s Lenkou a Lucií vás bude histórií, kultúrou a životem v Indii provázet zakladatelka a duše portálu AJURVÉDSKE STEZKY - ZUZANA ZWIEBEL.

.

Foto: Zuzana Zwiebel

.

LENKA NEZVALOVÁ

Lenka je certifikovanou lektorkou Vinyasy Yogy (Bangkok, Thajsko) a Jivamukti Yogy (New York, USA). Jejími hlavními učiteli jsou Sharon Gannon a David Life (www.jivamuktiyoga.com), Adrian Cox, Paddy McGrath a Yogeswari, kterým vděčí za stálou inspiraci a zároveň za to, že se jí jóga stala životní cestou. Lenka vnímá studium i učení jógy s pokorou a radostí jako své poslání. Její hodiny jsou kombinací dynamického cvičení ásan, hudby, poezie, filozofie a meditace. Lenka nechává prostor pro hravost, vede k naslouchání vnitřnímu hlasu a návratu k našemu přirozenému stavu, k radosti a klidu. Lenky lekce jsou praktickým návodem k propojení dechu a pohybu, těla a mysli, cvičení a každodenního života. 

.

LUCIE KÖNIGOVÁ

Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé - zejména Marcele Mikešové (www.iyengar-joga.cz), Paddy McGrath (www.yogapaddy.com) a Susi Hately (www.functionalsynergy.com). Jejími hlavními učiteli jsou A. G. a Indra Mohanovi (www.svastha.com), jež chová ve velké úctě a lásce. Zdaleka největším učitelem je život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu a harmonii. Je přesvědčena, že dál a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého.

.

Nechte se inspirovat... 

.

INDIE, KERALA, OBLAST TRIVANDRUM

Nejkrásnější písčité pláže u Indického oceánu v Indii - Kérala, jejíž břehy omývá Arabské moře. Okouzlí Vás nejkrásnějšími písčitými plážemi s tyrkysově modrým a průzračným mořem a příjemným klimatem pro Vaši exotickou dovolenou. Zdejší panenské pláže, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura Vám nabídne dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. Kovalam je centrem staroindické medicíny ajurvédy, kde si můžete také dopřát hluboce relaxační, regenerační a omlazující bylinné masáže, a tím dokonale harmonizovat tělo i duši.

.

Foto: Zuzana Zwiebel

THE TRAVANCORE HERITAGE

Pláž Kovalam se nachází 16 km od letiště v Thiruvananthapuramu, svou jedinečnou přírodní krásou a zdejšími liduprázdnými písčitými plážemi lemovanými kokosovými palmami patří k nejlepším plážím v jihozápadní Indii.

.

Foto: Zuzana Zwiebel

Dědictví Keralské architektury

The Travancore Heriage Hotel představuje tradiční Keralskou architekturu s malebnými dřevěnými domky, které umožňují bydlení v souladu s matkou přírodou, v resortu s perfektní atmosférou. Hotel nabízí panoramatický výhled na jednu z nejkrásnějších pláží v celé Indii, obklopenou zelenými palmami. Tento dechberoucí výhled si oko návštěvníka bude pamatovat ještě dlouho po jeho odjezdu. 

Virtual tour (360°): http://www.thetravancoreheritage.com/virtual_tour.html

Foto: Zuzana Zwiebel

Vybavení hotelu

Hlavní budova se nachází v zahradě ve svahu a nabízí výhled na moře. Je vybavena recepcí, restaurací (ajurvéda), konferenční místností a Health Clubem. K hotelu patří 2 bazény: jeden se nachází přímo přeh hotelem a patří k němu dětský bazén a lehátka, druhý se nachází na upatí svahu, v areálu pokojů Beach Groove.

.

Foto: Zuzana Zwiebel

RESTAURACE

Hotel nabízí 2 restaurace, z nichž první nabízí gurmánskou, kontinentální, indickou a ajurvedickou kuchyni, a ve druhé můžete ochutnat dary moře, kontinentální a indickou kuchyni.

.

Foto: Zuzana Zwiebel

AJURVÉDA

The Travancore Heritage Hotel nabízí možnost ajurvedických, očistných a relaxačních pobytů na 7,14 a 21 dnů. 

.

Foto: Zuzana Zwiebel

Ubytování

Beach Groove: elegantní pokoj s moderním vybavením, balkónem se sezením, poloha na upatí svahu, s výhledem na moře a do zahrad. 

Beach Grove room virtual tour: http://www.thetravancoreheritage.com/360/accomodation/index.html 


.

REZERVACE: YOGA WITH LENKA & LUCIE | KONTAKT: IVANA HRBÁČKOVÁ - info@lenkalucieyoga.cz, +420 775 296 555

TAGS: Spiritualita | Jóga | Meditace | Indie | Ajurvéda | Prana | Kerala | Joga s Lenkou a Lucii | Travancore Heritage | Trivandrum
Shakti Trails

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha