MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Marari Villas nabízí ajurvédské programy ve spolupráci s mezinárodně uznávaným ájurvédského lékaře Dr. Janeshem Vaidyom. Spolupráce zaručuje vynikající standard ubytování a zároveň nabízí autentické ajurvédské procedury, porozumění západního myšlení, zdravotních potíže a kultury.

Foto: Marari Villas

Programy zamerané na Ajurvédu a Jógu

Marari Villas nabízí ajurvédské programy ve spolupráci s mezinárodně uznávaným ájurvédským lékařem Dr. Janeshem Vaidyom. Pobyt může být přizpůsoben pro jednotlivce nebo skupinu a zahrnuje ubytování v Marari Villas s plnou penzí (speciálně navržena ajurvédská dieta) a ájurvédskou péči. Spolupráce zaručuje vynikající standard ubytování a zároveň nabízí autentické ajurvédské procedury, porozumění západního myšlení, zdravotních potíži a kultúrních rozdílu. Výsledkem je jedinečný balíček vhodný pro každého, od začátečníků, kteří chtějí začít cestu sebeobjevování až po zkušené nadšence pro ajurvédu.

Na začátku pobytu Dr.Vaidya určí duchovně-tělesnou konstituci a stanoví diagnózu na základě měření pulsu a vyšetření. Podle výsledků vyšetření sestaví ájurvédskú léčbu a program stravování, cvičení jógy, meditací pro obnovení zdraví a pohody, v závislosti na stavu vaší mysli a tělesných prvků.

Tyto pobyty jsou jedinečné díky individuálnímu ájurvédskému programu a jógistickým cvičení v kombinaci se stylovým charakterem Marari Villas, který nabízí odpočinek, osobní přístup, výborné jídlo a inspirující místní aktivity:

  • Program je šitý na míru podle vašich požadavků, aniž jste se řídili přísnými skupinovými rozvrhy
  • "Stylové" ubytování s kompletním servisem a péčí našeho personálu (bez pocitu ašrámového nebo nemocničního prostředí!)
  • Celkový zážitek z keralskej kultury (kuchyň, umění, řemesla, krajina, příroda, architektura)
  • Žádné pevné data nebo určená doba pobytu - můžete se rozhodnout, kdy a jak dlouho zůstanete (minimálně 6 nocí)
  • Žádný limit pro velikost skupiny - pobyt pro 1 až 14 hostů je k dispozici

.

OD 24.03.2017 DO 30.03.2017 - JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU V MARARI VILLAS!

-

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha