SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE

Bohové, lidé a vesmír

- Tamil Nadu a Kerala

Napříč Jižní Indií, státmi Tamil Nadu a Kerala, kolébkou tradiční medicíny ajurvédy, prastarých mýtů, kultů a védské astrologie se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tyto unikátní cestovatelské trasy připravila ve spolupráci s potomky tradičních ájurvédické rodin - Vaidyů, jógistických gurů, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Spirituální cesta jižní Indií, inspirovaná védskou astrologií,  vás zavede k najvětším památkam jižní Indie, ale také k prastarým neznámým chrámum Navagraha, zasvěceným devíti planetám, jejichž součástí je i "Knihovna palmových listů", kde prý mě každý z nás napsaný svůj osud. Chtěli byste ho znát?

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DHARMA, SHRUTI A SMRITI
STORY - Příběhy   na cestách
SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE
STYLE - Styl a zážitek
SPIRITUALITA, AJURVÉDA A ASTROLÓGIE

NAMASTE

AŤ SE NAŠE MYSLE SPOJÍ!

Umění cestovat

V asijské kultuře se lidé zdraví spojením obou dlaní před srdcem a vyslovením slova 'Namaste' nebo uctivěji formou 'Namaskar'. Když se navzájem pozdravíme 'Namaste', znamená to 'Ať se naše mysli spojí!'. Skutečné setkání mezi liďmi je setkání jejich myslí!

NAMASTE DRAZÍ PŘÁTELÉ!

Slovo ajurvéda znamená "věda o životě" a naší filozofií je "umění cestovat". Chceme spojit vědu a umění. Filozofie "umění cestovat" je založená na třech anglických slovech: Spirit - jsou lidé, jejichž potkáte, Story - je program vaší cesty, Style - je to co dělá vaši cestu výjimečnou. 

Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly a proto si před vaši cestou s vámi rádi popovídame o vašich cestovních plánech a naše pobyty a trasy přispůsobíme vašim představám. 

Pokud se rozhodnete vydat se cestou ajurvédy, spojíme vás s týmem ájurvédické lékařů, odborníků na jógu, meditaci a vastu (indické feng shui), kteří vám pomohou sestavit váš osobní program. Cena individuálního pobytu je na vyžádání, skupinové pobyty pořádáme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi v ČR a SR.


HLAVNÍ PARTNEŘI V ČR

.


HLAVNÍ PARTNER V SR

.


SEZNAM VŠECH PARTNERŮ

REZERVACE

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha