AJURVÉDSKE STEZKY (5 DNÍ)

Ajurvéda, jóga a meditace

- KERALA

“Kořeny Ajurvédy jsou hluboko zapuštěné do úrodné země Keraly - kolébky ajurvédy, kde se tato tradiční forma medicíny a věda o životě praktikuje více než 5000 let. Země požehnaná Bohy nabízí léčivou sílu přírody - průzračné vody oceánu omývající pobřeží Arabského moře, svěží zeleň backwaters (hustá síť řek ústících do moře), pohoří Ghat ukryté v hmláh, kde se historie mísí s místními mýty - to vše se mísí v kotli tradiční moudrosti. Ajurvéda v je způsob života v Kerale!"

~ Dr.Venugopal V.A.

Ajurvédske stezky jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na otázky, co je ajurvéda a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédských rodin, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč Keralou se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s a ájurvédským lékařem Dr.Venugopalem.

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
VAIDYANS & GURUS
STORY - Příběhy   na cestách
AJURVÉDSKE STEZKY
STYLE - Styl a zážitek
VĚDA O ŽIVOTĚ

NAMASTE

AŤ SE NAŠE MYSLE SPOJÍ!

Umění cestovat

V asijské kultuře se lidé zdraví spojením obou dlaní před srdcem a vyslovením slova 'Namaste' nebo uctivěji formou 'Namaskar'. Když se navzájem pozdravíme 'Namaste', znamená to 'Ať se naše mysli spojí!'. Skutečné setkání mezi liďmi je setkání jejich myslí!

NAMASTE DRAZÍ PŘÁTELÉ!

Slovo ajurvéda znamená "věda o životě" a naší filozofií je "umění cestovat". Chceme spojit vědu a umění. Filozofie "umění cestovat" je založená na třech anglických slovech: Spirit - jsou lidé, jejichž potkáte, Story - je program vaší cesty, Style - je to co dělá vaši cestu výjimečnou. 

Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly a proto si před vaši cestou s vámi rádi popovídame o vašich cestovních plánech a naše pobyty a trasy přispůsobíme vašim představám. 

Pokud se rozhodnete vydat se cestou ajurvédy, spojíme vás s týmem ájurvédické lékařů, odborníků na jógu, meditaci a vastu (indické feng shui), kteří vám pomohou sestavit váš osobní program. Cena individuálního pobytu je na vyžádání, skupinové pobyty pořádáme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi v ČR a SR.


HLAVNÍ PARTNEŘI V ČR

.


HLAVNÍ PARTNER V SR

.


SEZNAM VŠECH PARTNERŮ

REZERVACE

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha