INDIE - ZLATÝ TROJÚHELNÍK

Delhi - Agra - Jaipur

- Delhi, Agra, Jaipur

Oblast Zlatého trojúhelníku je srdcem Indie, ve kterém se setkávají místa z nejstarších eposů Rámájana a Mahábháraty, období velkých dynastií vrcholící během panovnia mughalského vládců, s moderním dynamickým obrazem Indie. Vydáme se po stopách Bohů, kteří na zemi vzali podobu bájných hrdinů, navštívíme paláce a památníky svědčící o monumentální slávě bojů mughalského vládců, ale i jejich romantických skrytých touhách ztělesněných v podobě mramorové perly indické architektury, Taj Mahalu. Po dobu sedmi dní navštívíte sedm památek zapsaných do Seznamu světového dědictví UNESCO - v Delhi uvidíme nejvýš minaret Qutub Minar, Humajúnovú hrobku v rajských zahradách, Červenou pevnost v sousedství největší mešity Jama Masjid - v Agře romantický Taj Mahál a velkolepou Červenou pevností a v Jaipurů monumentální pevnost Amber a staré centrum "Růžového města" postaveného v konstelaci devíti planet!

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA ZWIEBEL - SHAKTI TRAILS
STORY - Příběhy   na cestách
ZLATÝ TROJÚHELNÍK INDIE

NAMASTE

AŤ SE NAŠE MYSLE SPOJÍ!

Umění cestovat

V asijské kultuře se lidé zdraví spojením obou dlaní před srdcem a vyslovením slova 'Namaste' nebo uctivěji formou 'Namaskar'. Když se navzájem pozdravíme 'Namaste', znamená to 'Ať se naše mysli spojí!'. Skutečné setkání mezi liďmi je setkání jejich myslí!

NAMASTE DRAZÍ PŘÁTELÉ!

Slovo ajurvéda znamená "věda o životě" a naší filozofií je "umění cestovat". Chceme spojit vědu a umění. Filozofie "umění cestovat" je založená na třech anglických slovech: Spirit - jsou lidé, jejichž potkáte, Story - je program vaší cesty, Style - je to co dělá vaši cestu výjimečnou. 

Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly a proto si před vaši cestou s vámi rádi popovídame o vašich cestovních plánech a naše pobyty a trasy přispůsobíme vašim představám. 

Pokud se rozhodnete vydat se cestou ajurvédy, spojíme vás s týmem ájurvédické lékařů, odborníků na jógu, meditaci a vastu (indické feng shui), kteří vám pomohou sestavit váš osobní program. Cena individuálního pobytu je na vyžádání, skupinové pobyty pořádáme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi v ČR a SR.


HLAVNÍ PARTNEŘI V ČR

.


HLAVNÍ PARTNER V SR

.


SEZNAM VŠECH PARTNERŮ

REZERVACE

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha