SWASWARA

Ozvěna vnitřního hlasu

- GOKARNA

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši..SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii. Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om". SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DR DAYANANDA
STORY - Příběhy   na cestách
CGH EARTH
STYLE - Styl a zážitek
EKOLOGIE, MÍSTNÍ KOMUNITA  A KULTURA

NAMASTE

AŤ SE NAŠE MYSLE SPOJÍ!

Umění cestovat

V asijské kultuře se lidé zdraví spojením obou dlaní před srdcem a vyslovením slova 'Namaste' nebo uctivěji formou 'Namaskar'. Když se navzájem pozdravíme 'Namaste', znamená to 'Ať se naše mysli spojí!'. Skutečné setkání mezi liďmi je setkání jejich myslí!

NAMASTE DRAZÍ PŘÁTELÉ!

Slovo ajurvéda znamená "věda o životě" a naší filozofií je "umění cestovat". Chceme spojit vědu a umění. Filozofie "umění cestovat" je založená na třech anglických slovech: Spirit - jsou lidé, jejichž potkáte, Story - je program vaší cesty, Style - je to co dělá vaši cestu výjimečnou. 

Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly a proto si před vaši cestou s vámi rádi popovídame o vašich cestovních plánech a naše pobyty a trasy přispůsobíme vašim představám. 

Pokud se rozhodnete vydat se cestou ajurvédy, spojíme vás s týmem ájurvédické lékařů, odborníků na jógu, meditaci a vastu (indické feng shui), kteří vám pomohou sestavit váš osobní program. Cena individuálního pobytu je na vyžádání, skupinové pobyty pořádáme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi v ČR a SR.


HLAVNÍ PARTNEŘI V ČR

.


HLAVNÍ PARTNER V SR

.


SEZNAM VŠECH PARTNERŮ

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha