DR. VENUGOPAL V.A.

Ajurvédsky Guru

- Kerala, Trissur

Dr.Venugopal je celoživotní ambasadorem Ajurvédy, propagátorem zdravého životního stylu, praktikování jógy, pranického léčení a mnoha dalších tradičních alternativních terapií. Spolupracuje na mnoha aktivitách a spojených s ajurvédou, s medicínského i spirituálního hlediska, zaměřuje se na tradiční způsob života zděděný po předcích a jeho aplikaci v moderním světě. Jeho vizí je rozšíření myšlenek ajurvédy do celého světa. Ájurvédské cesty, jsou určeny pro všechny, kteří hledají odpověď na otázku: "Co je ajurvéda?" a a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédické rodin vaidyů, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč indickým státem Kerala, kolébkou Ajurvédy, se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s ájurvédickým lékařem Dr.Venugopalem.

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DR. VENUGOPAL V.A.
STORY - Příběhy   na cestách
AYURVEDA TRAILS
STYLE - Styl a zážitek
AYURVEDA RESORTS

DR. VENUGOPAL V.A.

INDIA, KERALA, THRISSUR

Ajurvédsky Guru

Během naší cesty v Kerale se setkáme s potomky tradičních ájurvédické rodin - Vaidya, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Pomohou nám zorientovat se v bohaté historii Indie a budou nás provázet různými geografickými částmi Keraly.

Foto: Zuzana Zwiebel

STORY - Příběhy  na cestách

AYURVEDA TRAILS

"Co je ajurvéda? Jako je tato prastará věda o životě a tradiční indický medicínský systém spojený s moderním životem - se zdravým a léčením, jógou a meditací, kulturou a mýty, přírodou, astrologií a historií?"

AJURVÉDSKE STEZKY jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na tyto otázky a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédické rodin vaidyů, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč indickým státem Kerala, kolébkou Ajurvédy, se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s ájurvédickým lékařem Dr.Venugopalem.

PROGRAM

1. DEN: FORT COCHIN A MATTANCHERY: Ajurvéda - Věda o životě
2. DEN: COCHIN - MUNNAR: Ajurvéda - Astrologie a příroda
3. DEN: MUNNAR: Ajurvéda - 5 přírodních živlů a 3 dosh
4. DEN: MUNNAR - BACKWATERS: Ajurvéda - Koření a chuť života
5. DEN: BACKWATERS - MARARI BEACH: Ajurvéda, jóga a meditace

Více o programe: AJURVÉDSKE STEZKY


“Kořeny Ajurvédy jsou hluboko zapuštěné do úrodné země Keraly - kolébky ajurvédy, kde se tato tradiční forma medicíny a věda o životě praktikuje více než 5000 let. Země požehnaná Bohy nabízí léčivou sílu přírody - průzračné vody oceánu omývající pobřeží Arabského moře, svěží zeleň backwaters (hustá síť řek ústících do moře), pohoří Ghat ukryté v hmláh, kde se historie mísí s místními mýty - to vše se mísí v kotli tradiční moudrosti. Ajurvéda v je způsob života v Kerale!"

~ Dr.Venugopal V.A.

.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha