MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

BOUGAINVILLEA - Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž.
POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

PALM VILLA - Architektura Palm Villa spojuje tradiční design s moderním vybavením a ve dvou křídlech nabízí tři pokoje. Dvě křídla jsou rozděleny otevřenou restaurací a kavárnou "Seabreeze Lounge" a už její název zavání čerstvým vzduchem Arabského moře.
POKOJE: 3 (6 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - LOTUS VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

LOTUS VILLA - Jako jediná z vil na pobřeží má bazén, který je k dispozici i hostům v Palm Villa a Bougainvillea. Vila nabízí výhled na moře, přímý přístup na pláž, zahradu s venkovním posezením a prostorem pro ájurvédskou masáž.
POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

HIBISCUS HERITAGE COTTAGE je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby zachovala kulturní dědictví a zároveň splňovala požadavky moderních cestovatelů. Je ji možné propojit se sousední ORCHID COTTAGE.
JEDNOPOKOJOVÁ VILKA: 1 (2 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Zuzana Zwiebel

MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

ORCHID COTTAGE je šarmantní jednopokojová vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka je postavena v současném style. Je ji možné propojit se sousední vilkou HIBISCUS HERITAGE COTTAGE.
JEDNOPOKOJOVÁ VILKA: 1 (2 dospelé osoby a 1 dítě)

Foto: Marari Villas

STORY - Příběhy  na cestách

MARARI VILLAS

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: Bougainvillea, Palm Villa, Lotus Villa a 2 chatky, které se nacházejí 300 m od pláže a mají vlastní bazén: Hibiscus Cottage, Orchid Cottage.


MARARI VILLA - BOUGAINVILLEA

BOUGAINVILLEA • PŮDORYS • POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti), obývací pokoj, soukromá zahrada s posezením, terasa • 

BOUGAINVILLEA  se nachází 100m od Palm Villa a Lotus Villa a je přímo na pláži. Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž. Bougainvillea má dvě pokoje, které si můžete pronajmout společně nebo odděleně. K dispozici je velká společenská místnost s vestavěným barem, jídelní stoly, obývací nábytek, televize a prostor pro zábavu, je vše, co potřebujete, abyste si bydlení v tropickém prostředí užili v plné míře.


MARARI VILLA - PALM VILLA

PALM VILLA • PŮDORYS • POKOJE: 3 (6 dospelé osoby a 2 děti), otevřená terasa s baremsoukromá zahrada s posezením • 

PALM VILLA se nachází přímo mě písečné pláži Marari, je ve vzdálenosti 100 m od Palm a Lotos Villy a 2 km jižně od Orchid a Hibiscus Villy. Palm Villa nabízí úchvatný výhled na moře ze všech pokojů, privátní zahrádku uvnitř vily s lehátky a slunečníky a přímým přístupem na pláž, s možností cvičení jógy nebo ájurvédické masáže. Architektura Palm Villa spojuje tradiční design s moderním vybavením a ve dvou křídlech nabízí tři pokoje. Dvě křídla jsou rozděleny otevřenou restaurací a kavárnou "Seabreeze Lounge" a už její název zavání čerstvým vzduchem Arabského moře. Lounge kromě vynikajícího jídla nabízí knihovnu a prostor pro společenskou zábavu, kde hned po ranním probuzení můžete vychutnávat čaj nebo kávu nebo večer pohár vína.


MARARI VILLA - LOTUS VILLA

LOTUS VILLA • PŮDORYS • POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti), obývací pokoj, soukromá zahrada, terasa pro jógu, bazén • 

LOTUS VILLA je rozlehlá dvoupokojová vila situovaná přímo na pobřeží, 100m od Palm Villa a Bougainvillea. Jako jediná z vil na pobřeží má bazén, který je k dispozici i hostům v Palm Villa a Bougainvillea. Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž. Lotus Villa má dvě pokoje, které si můžete pronajmout společně nebo odděleně. K dispozici je velká společenská místnost s vestavěným barem, jídelní stoly, obývací nábytek, televize a prostor pro zábavu, je vše, co potřebujete, abyste si bydlení v tropickém prostředí užili v plné míře.


MARARI VILLA - HIBISCUS COTTAGE

HIBISCUS HERITAGE COTTAGE • JEDNOPOKOJOVÁ VILKA: 1 (2 dospelé osoby a 2 děti), soukromá zahrada s bazénem, terasa • 

HIBISCUS HERITAGE COTTAGE je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby zachovala kulturní dědictví a zároveň splňovala požadavky moderních cestovatelů. Jednopokojová vilka je vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka spojuje tradiční styl s modernism a je zařízena manželskou (kingsize) postelí s možností dvou dětských přistýlek, stolkem na psaní, malou knihovnou, TV & DVD. Venkovní koupelna nabízí romantické sprchování pod oblohou. Prosklené dveře se otevírají na terasu se společenským a jídelním sezením oblopeným tropickou zelení a výhledem na bazén v zahradě.

Hibiscus Heritage Cottage  je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádkou. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi. Hibiscus Heritage Cottage lze propojit se sousední vilkou ORCHID COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).


MARARI VILLA - ORCHID COTTAGE

ORCHID COTTAGE • JEDNOPOKOJOVÁ VILKA: 1 (2 dospelé osoby a 1 dítě), soukromá zahrada s bazénem, terasa • 

ORCHID COTTAGE je šarmantní jednopokojová vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka je postavena v současném style s bílými stěnami, doškovou střechou a velkými francouzskými rolovacími dveřmi, které se otevírají přímo u bazénku v tropické zahradě.
Orchid Cottage je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádku. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním dítětem. Orchid Cottage lze propojit se sousední vilkou HIBISCUS HERITAGE COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).


 BOUGAINVILLEA      •      PALM VILLA       •      LOTUS VILLA       •      HIBISCUS COTTAGE       •      ORCHID COTTAGE

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha