ZUZANA KLINGROVA

Jóga s resortem Svatá Kateřina

- Kerala, Marari

Zuzana Klingrová, usměvavá a zářící osobnost českého jógového světa, je tváři resortu Svatá Kateřina, kde se o víkendech vede lekce a kurzy, jógové a ájurvédské pobyty, workshopy a intenzivně se věnuje jógové terapii. Ve spolupráci s Ajurvédskými Stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala, kde přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž Marari, lemovaná kokosovými palmami, kterou National Geographic prohlásit za jednu z nejlepších na světě. Spolu se Zuzanou Vám představíme - stylové soukromé vily Marari Villas, které vytvářejí to ideální prostředí na harmonizaci vašeho těla, duše a mysle, aniž jak říka Zuzana: “Skrze jógu poznávám nejen sebe sama - Om namo narayanaya."

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA KLINGROVA
STORY - Příběhy   na cestách
JÓGA V JIŽNÍ INDII
STYLE - Styl a zážitek
INDIA, KERALA, MARARI VILLAS

ZUZANA KLINGROVA

INDIA, KERALA, MARARI

Jóga v Indii s Resortem Svatá Kateřina

Zuzana Klingrová ve spolupráci s Ajurvédskými Stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala, jejíž břehy omývá Arabské moře vás okouzlí nejkrásnějšími plážemi, tyrkysově modrým a průzračným mořem a příjemným klimatem!

Foto: Marari Villas

STORY - Příběhy  na cestách

JÓGA V JIŽNÍ INDII

Zuzana Klingrová, usměvavá a zářící osobnost českého jógového světa, ve spolupráci s Ajurvédskými Stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala!

Kerala, milenka Indického oceánu, jejíž břehy omývá Arabské moře vás okouzlí nejkrásnějšími plážemi, tyrkysově modrým a průzračným mořem a příjemným klimatem. Zdejší panenské pláže, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura Vám nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. Přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž lemovaná kokosovými palmami. National Geographic ji prohlásil za jednu z nejlepších na světě! 

Název Marari pochází od originálního názvu místní rybářské vesnice Mararikulam, ve které dodnes najdete život připomínající dobu před sto lety. Muži odplouvají každý den na moře za lovem ryb, ženy se starají o rodinu. Panenská pláž, místní tradice a pohostinnost ve vás zanechá ty nejlepší zážitky. 

Okolí bude objevovat na kolech nebo pěšky. Navštívíme míšních trh s rybami na pláži, kde ochutnáme i "Masala Tsai" nebo sladký čaj s mlékem a "jednohubky z ulice" jako Samos, pakoda atd. a zúčastníme se rituálu vytahování síti a dražení ryb. Vychutnáme na vlastním těle účinky tradičnj medicíny Ajurvédy a kromě masáži se necháme zavsätiť do tajů ájurvédické kuchyně, které můžete aplikovat i doma - jak se v Indii říká - ať je vaše kuchyně i vaší lékárnou!

Spolu se Zuzanou Vám představíme - stylové soukromé vily Marari Villas, které vytvářejí to ideální prostředí na harmonizaci vašeho těla, duše a mysle, aniž jak říka Zuzana: “Skrze jógu poznávám nejen sebe sama - Om namo narayanaya."


Program JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU je možné skombinovat s poznávacím pobytem AJURVÉDSKÉ STEZKY, které jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na otázky, co je ajurvéda a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédských rodin, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč Keralou se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s a ájurvédským lékařem Dr.Venugopalem. Trasa poznávacího pobytu končí v Marari, kde můžete pokračovat jógovým pobytem.


AJURVÉDSKÉ STEZKY

6 dní/ 5 nocí

 18/03/2017 - 23/03/2017 

JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU 

7 dní/ 6 nocí 

24/03/2017 - 30/03/2017 
SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte  •  STORY - je program vaší cesty  •  STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha