MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Myslíme si se, že kulinářské speciality jihoindické kuchyně by měla být nezbytnou součástí vaší cestovatelské zkušenosti! Proto, abyste zažili skutečnou chuť Keraly, jsme s našimi kuchaři pro vás připravili týdenní menu nabízejíci místní speciality.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Naši kuchaři jsou vyškoleni a připraví vám stravu pro bezlepkovou dietu nebo různé jiné potravinové alergie. Během ajurvédských a jóga programů je speciální menu konzultováno s ajurvédskym lékařem a individuálne upravováno - věříme, že kuchyně může být vaši lékarnou!

Foto: Marari Villas

Kulinářské speciality Keralského menu

Myslíme si se, že kulinářské speciality jihoindické kuchyně by měla být nezbytnou součástí vaší cestovatelské zkušenosti! 

Proto, abyste zažili skutečnou chuť Keraly,  jsme s našimi kuchaři pro vás připravili týdenní menu nabízejíci místní speciality. Naše nabídka obsahuje celou řadu tradičních snídaní, obědů a večeří s možností výběru: vegetariánské, masité a mořské plody. Místní jídla jsou lahodné a tak rozmanité, že je nepravděpodobné, aby jste ochutnali dvakrát stejné jídlo, během celého týdne!

Snídaně (na výběr je keralská nebo evropská kuchyně) čaj, káva, pitná voda na pokoji jsou zahrnuty v tarifu. Obědy a večeře jsou na vyžádání a podle vašich potřeb a denního menu: vegetariánské, masité, rybí menu. Menu zahrnuje hlavní jídlo s rýží nebo místníma placičkami, dvě vegetariánské přílohy a salát. Nápoje, dezerty a speciální položky jsou účtovány navíc.

K evropskému večernímu menu patří grilované mořské plody, tygří krevety polité omáčkou ze sýru a medu, těstoviny s mořskými plody v čerstvé rajčatové omáčce nebo tradiční anglické "fish and chips". A na závěr podáváme ananas se skořicovou drobenkou, domácí ovocný sorbetu nebo tradiční dezert Payasam.

Nabízíme také jídla pro speciální diety, naši kuchaři jsou vyškoleni a připraví vám stravu pro bezlepkovou dietu nebo různé jiné potravinové alergie. Dejte nám prosím vědět předem, pokud máte nějaké specifické požadavky ohledně potravin.

Během ajurvédských a jóga programů je speciální menu konzultováno s ajurvédskym lékařem a individuálne upravováno - věříme, že kuchyně může být vaši lékarnou!

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha