MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Myslíme si se, že kulinářské speciality jihoindické kuchyně by měla být nezbytnou součástí vaší cestovatelské zkušenosti! Proto, abyste zažili skutečnou chuť Keraly, jsme s našimi kuchaři pro vás připravili týdenní menu nabízejíci místní speciality.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Naše nabídka obsahuje celou řadu tradičních snídaní, obědů a večeří s možností výběru: vegetariánské, masité a mořské plody. Místní jídla jsou lahodné a tak rozmanité, že je nepravděpodobné, aby jste ochutnali dvakrát stejné jídlo, během celého týdne!

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Naši kuchaři jsou vyškoleni a připraví vám stravu pro bezlepkovou dietu nebo různé jiné potravinové alergie. Během ajurvédských a jóga programů je speciální menu konzultováno s ajurvédskym lékařem a individuálne upravováno - věříme, že kuchyně může být vaši lékarnou!

Foto: Marari Villas

Kulinářské speciality Keralského menu

Myslíme si se, že kulinářské speciality jihoindické kuchyně by měla být nezbytnou součástí vaší cestovatelské zkušenosti! 

Proto, abyste zažili skutečnou chuť Keraly,  jsme s našimi kuchaři pro vás připravili týdenní menu nabízejíci místní speciality. Naše nabídka obsahuje celou řadu tradičních snídaní, obědů a večeří s možností výběru: vegetariánské, masité a mořské plody. Místní jídla jsou lahodné a tak rozmanité, že je nepravděpodobné, aby jste ochutnali dvakrát stejné jídlo, během celého týdne!

Snídaně (na výběr je keralská nebo evropská kuchyně) čaj, káva, pitná voda na pokoji jsou zahrnuty v tarifu. Obědy a večeře jsou na vyžádání a podle vašich potřeb a denního menu: vegetariánské, masité, rybí menu. Menu zahrnuje hlavní jídlo s rýží nebo místníma placičkami, dvě vegetariánské přílohy a salát. Nápoje, dezerty a speciální položky jsou účtovány navíc.

K evropskému večernímu menu patří grilované mořské plody, tygří krevety polité omáčkou ze sýru a medu, těstoviny s mořskými plody v čerstvé rajčatové omáčce nebo tradiční anglické "fish and chips". A na závěr podáváme ananas se skořicovou drobenkou, domácí ovocný sorbetu nebo tradiční dezert Payasam.

Nabízíme také jídla pro speciální diety, naši kuchaři jsou vyškoleni a připraví vám stravu pro bezlepkovou dietu nebo různé jiné potravinové alergie. Dejte nám prosím vědět předem, pokud máte nějaké specifické požadavky ohledně potravin.

Během ajurvédských a jóga programů je speciální menu konzultováno s ajurvédskym lékařem a individuálne upravováno - věříme, že kuchyně může být vaši lékarnou!

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha