MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

V Marari Villas se mísí moderní design a lokálním stylem. Olga a Rupert hrdě podporují místní komunitu a pomáhají udržovat a rozvíjet tradiční řemesla a zároveň pomáhají snížit dopad na životní prostředí.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Všechny vily mají krásné verandy a zahrádky. Vnitřní zařízení tvoří starožitností, umělecká díla, řemeslné výrobky a nábytek. Většinou jsou použity produkty vyrobeny lokálně z místních přírodních zdrojů jako je dřevo, palmové listy, cukrová třtina, bambus a přírodní lýko.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Marari Villas se nacházejí na jedné z nejkrásnějších osamocených pláží v Kerale a naším cílem je poskytnout komfortní plážové prostředí, abyste si to mohli naplno vychutnat.

Photo: Zuzana Zwiebel

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Boutique private villas

Marari Villas má úžasný personál, který se postará o všechny vaše potřeby a poskytne vám vybavení na pláž, kde můžete strávit hodiny odpočinku na lehátkách nebo v houpacích sítích.

Foto: Zuzana Zwiebel

Moderní stylové interiéry a autentická tradiční místní kultura

V Marari Villas se mísí moderní design a lokálním stylem, vytvářející inspirující vnitřní i venkovní obytné prostory vhodné pro tropické keralské prostředí. Všechny vily mají krásné verandy a zahrádky. Vnitřní zařízení tvoří starožitností, umělecká díla, řemeslné výrobky a nábytek. Většinou jsou použity produkty vyrobeny lokálně z místních přírodních zdrojů jako je dřevo, palmové listy, cukrová třtina, bambus a přírodní lýko. Olga a Rupert hrdě podporují místní komunitu a s místními řemeslníky vytvářejí nové produkty, které jim pomáhají udržovat a rozvíjet tradiční řemesla a zároveň pomáhají snížit dopad na životní prostředí.

Vybavení

Plážové zařízení; Moderní interiéry, umění a starožitnosti; Vlastní sociální zařízení; Ložní prádlo; Plážové ručníky u bazénu; Bezplatné občerstvení; Cestovatelské potřeby; Toaletní potřeby; Knihy, průvodce a hry; Přístup k internetu - bezplatné připojení na Wi-Fi; Reproduktory pro MP3, smartphone, laptop; Nouzový zdroj elektřiny

Plážové vybavení

Marari Villas se nacházejí na jedné z nejkrásnějších osamocených pláží v Kerale a naším cílem je poskytnout komfortní plážové prostředí, abyste si to mohli naplno vychutnat. Marari Villas má úžasný personál, který se postará o všechny vaše potřeby a poskytne vám vybavení na pláž, kde můžete strávit hodiny odpočinku na lehátkách nebo v houpacích sítích.

Služby

Šéfkuchař, hostitel, hospodyně, praní prádla.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha