SWASWARA

Ozvěna vnitřního hlasu

- GOKARNA

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši..SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii. Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om". SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DR DAYANANDA
STORY - Příběhy   na cestách
CGH EARTH
STYLE - Styl a zážitek
EKOLOGIE, MÍSTNÍ KOMUNITA  A KULTURA

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Vnitřní vyrovnanost a vnější harmonie s prostředím a zákon přírody, to je ajurvéda v SwaSwara...

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši..SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Ajurvédické centrum, nabízí intimní soukromí, klidné ovzduší a tradiční indické terapeutické prostředí doplněné rozzářenýma úsměvy terapeutů, kteří uvolní vaše unavené tělo i duši za pomoci magických olejů, bylinek a očistných metod.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Základním učením ajurvédy je, že vše co existuje ve vesmíru se odráží v našem těle. Historie ajurvédy sahá 5000 let spátky a je považována za nejstarší medicínu na světě.

Foto: Zuzana Zwiebel

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

K dispozici je v rezortu je: bazén, meditační dům a meditační výhled na moře, jóga studio, ajurvedické centrum, knižnice a spoločenská místnost s počítači, organická zahrada, recyklační centrum.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

"To není jen o tom co jíte! Žvýkejte pomalu, abyste si vychutnali každé zakousnutí. V dnešní uspěchané době, máme tendenci spěchat, zapomínaje vychutnávat si chutě a barvy našeho jídla. Užijte si čas, při kterém vychutnáváte jídlo!" Šéfkuchař Gireesh

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Swa v sanskrite znamená "vlastní já" a Swara je "zvuk". Echo, bájmi opředené pláže, vytvarované jako první zvuk stvoření - Om, vytváři dokonalé pozadí pro rozhovor mysli a těla. Přijďte pozdravit zvuk písně, který vydává vaše nitro a oslavte ho s sebou samým...

Foto: CGH Earth

SWASWARA je ozvěnou vnitřního hlasu

Speciálně zaměřené Swaswara programy, nabízejí detoxikační a očistný program, postavený na pečlivé studii metabolismu vašeho těla ale já duše a unikátnosti vaší osobnosti. Ajurvédické centrum, nabízí intimní soukromí, klidné ovzduší a tradiční indické terapeutické prostředí doplněné rozzářenýma úsměvy terapeutů, kteří uvolní vaše unavené tělo i duši za pomoci magických olejů, bylinek a očistných metod. 

Základním učením ajurvédy je, že vše co existuje ve vesmíru se odráží v našem těle. Historie ajurvédy sahá 5000 let spátky a je považována za nejstarší medicínu na světě. Ajurvéda je postavena na harmonii naší bioenergie, využívaje venkovní i vnitřní léčebné procedury, očistné diety a psychologické terapie pomáhající odbourávání stresu a problémů.

Ajurvéda je postavena na představě o pěti elementech, které vytvářejí vesmír - "Zem" pevný základ a hmota; "Voda" tekutý stav; "Oheň" transformátor pevných částí na tekuté a plyn; "Vzduch" plynná forma a "Éter" prostor, ve kterém se vše vytváří. Ajurvéda definuje lidské tělo jako spojení všech elementů a nemateriálního "vlastního já".

Těchto pět elementů skombinovaných do párů vytváří tři dynamické síly, které se nazývají temperamenty nebo "Dosha" nebo "to co je proměnlivé" - říkáme jim "Vata", "Pitta" a "Kapha".

Vnitřní vyrovnanost a vnější harmonie s prostředím a zákon přírody, to je ajurvéda v SwaSwara...


K dispozici je v rezortu je: bazén, meditační dům a meditační výhled na moře, jóga studio, ajurvedické centrum, knižnice a spoločenská místnost s počítači, organická zahrada, recyklační centrum.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha