MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž Marari, kterou National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě! Zdejší panenské pláže, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura Vám nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi.

Foto: Marari Villas

Marari Beach

Kerala, milenka Indického oceánu, jejíž břehy omývá Arabské moře. Okouzlí Vás nejkrásnějšími plážemi, tyrkysově modrým a průzračným mořem a příjemným klimatem. Zdejší panenské pláže, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura Vám nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. Přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž lemovaná kokosovými palmami. National Geographic ji prohlásil za jednu z nejlepších na světě!

Název Marari pochází od originálního názvu místní rybářské vesnice Mararikulam, ve které dodnes najdete život připomínající dobu před sto lety. Muži odplouvají každý den na moře za lovem ryb, ženy se starají o rodinu. Panenská pláž, místní tradice a pohostinnost ve vás zanechá ty nejlepší zážitky. Pomalé tempo života v Marari je nakažlivé a pomůže vám odhalit podstatu odpočinku a relaxace, která omladí duši. Navštivte Marari beach dříve než bude objevena davem turistů! Toto je "skutečná Indie", oblast dosud nedotčená a neovlivněná cestovním ruchem. 

Marari Beach leží na relativně neobjevený břehu mezi renomovanými stojatými vodami v Alleppey a kulturním centrem Cochin, v centru státu Kérala. Marari je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou na pláži - ať už pro jednotlivce, dvojice, líbánky, skupiny přátel nebo rodiny. Má ideální polohu, neboť se nachází jen jeden a půl hodiny jízdy od letiště v Cochine a jen několik hodin jízdy autem od všech hlavních turistických destinací ve střední Kerale.

VÝLETY DO OKOLÍ

  • Backwaters - hustá síť kanálů a jezer spojujících labyrint 1500 kilometrů vodních ces
  • Fort Cochin - ve městě žije více než 50 různých etnických komunit
  • Čajové a kávové plantáže - jedna z nejkrásnějších přírodních rezervací v Indii

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha