MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Marari Villas jsou dílem Olgy a Ruperta, rusko-anglického páru, který našel svůj druhý domov v Marari. Předtím než se usadili na této čarokrásné pláži, tak procestovali západní pobřeží Indie ze severu na jih, aby vybrali to nejlepší místo pro život ale i pro objevování krás Indie.

Foto: Zuzana Zwiebel

SPIRIT - Lidé a jejich osudy

OLGA & RUPERT EVERS

ZAKLADATELÉ A MAJITELÉ OLGA & RUPERT EVERS

Marari Villas jsou dílem Olgy a Ruperta (více zde), rusko-anglického páru, který našel svůj druhý domov v Marari. Předtím než se usadili na této čarokrásné pláži, tak procestovali západní pobřeží Indie ze severu na jih, aby vybrali to nejlepší místo pro život ale i pro objevování krás Indie. Oba věří, že porozomenie místní kultury, způsobu života a respekt k tradicím, je nejlepší cestou jak ukázat odlišnou část Kerale a zažít autentický pobyt v krajině bohů, jak se Kerala nazýva. Jejich filozofií je osobní přístup ke každému z hostů v jejich vilách a proto každý den osobně dohlížejí na dodržování vysokých standardů a jsou připraveni se svým týmem pomoct a poradit. Profesionalita, respekt k místní kultuře ale i vaše soukromí je neviditelným uměleckým podpisem majitelů vil. 

KULINÁŘSKÝ UMĚLCI - ŠÉFKUCHAŘI

Šéfkuchař: Sajeevan (Palm), Abhilasha (Bougainvillea) a Rajesh (Orchid & Hibiscus) jsou velmi zkušení kulinářský umělci, kteří dokáží připravit chutné tradiční keralské kari ale i kontinentální jídla. Vaření je jejich vášní a jejich snahou je "okořenit" váš pobyt těmi najzaujimavšími místními specialitami jížní Indie, jejíž součástí jsou i domácí džusy, džemy a chutney. Na každý den mají připravené "požitkářské menu", které rádi přizpůsobí vašim chutím a speciálním požadavkům, v případě pokud dodržujete dietu nebo jste alergičtí na některé potraviny. V případě ajurvédské diety přípravu každého jídla konzultují s vaším lékařem, tak aby opravdu platilo, že vase kuchyně se stane vaší lékárnou. A abyste si tyto speciality mohli připravit i sami doma, tak vám rádi poskytnou lekce vaření podle zásad ajurvédy.

HOSTITEL VE VILE

Každá vila má svého hostitele, který se stará o váš příjemný pobyt ve vile: Shan (Orchid & Hibiscus), George (Palm) a Sanu (Bougainvillea). Vaši hostitelé vás po příjezdu přivítají ve vile a představí vám ostatní personal a provedou vás po okolí. Cokoliv budete potřebovat, tak stačí zazvonit na zvonek a váš hostitel vám rád pomůže a poradí nebo servíruje jídlo, nápoje, objedná taxi nebo zařídí výlet do okolí. Majitelé, Olga a Rupert, také každodenně navštěvují vily a také prostřednictvím mobilního spojení s nimi můžete konzultovat vase cestovatelské plány.

ASISTENT NA PLÁŽI

Každá vila má i svého plážového asistenta který se stará o váš příjemný pobyt na pláži: Benjamin (Orchid & Hibiscus), Santosh (Bougainvillea) a George (Palm Villa). Váš asistent denně uklízí okolí vaší pláže, přesune vám lehátka a slunečníky nebo přinese něco male na mlsání, chlazené nápoje nebo kávu či čaj.

Ajurvédsky lékař

Marari Villas dlouhodobě spolupracují s Dr.Janeshom Vaidyom (více zde), renomovaným odborníkem a autorem několika publikací o ajurvédě. Dr. Janesh Vaidya působil v Evropě a v Americe více než 10 let a zná důvěrně problémy západní civilizace. Před pár lety se si otevřel své ajurvédské centrum na pláži v Marari jen 500 metrů od Marari Villas. Ajurvédské entrum čerpá znalosti z odkazu předků Dr. Janesha Vaidya, kteří se věnovali tradiční medicíně a zasvětili ho do tajů vedanta (filozofie), mana-sastra (psychologie), kalari (bojové umění), jógy a meditace.

.

 BOUGAINVILLEA      •      PALM VILLA       •      LOTUS VILLA       •      HIBISCUS COTTAGE       •      ORCHID COTTAGE

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha