ZUZANA KLINGROVA

Jóga s resortem Svatá Kateřina

- Kerala, Marari

Zuzana Klingrová, usměvavá a zářící osobnost českého jógového světa, je tváři resortu Svatá Kateřina, kde se o víkendech vede lekce a kurzy, jógové a ájurvédské pobyty, workshopy a intenzivně se věnuje jógové terapii. Ve spolupráci s Ajurvédskými Stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala, kde přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž Marari, lemovaná kokosovými palmami, kterou National Geographic prohlásit za jednu z nejlepších na světě. Spolu se Zuzanou Vám představíme - stylové soukromé vily Marari Villas, které vytvářejí to ideální prostředí na harmonizaci vašeho těla, duše a mysle, aniž jak říka Zuzana: “Skrze jógu poznávám nejen sebe sama - Om namo narayanaya."

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA KLINGROVA
STORY - Příběhy   na cestách
JÓGA V JIŽNÍ INDII
STYLE - Styl a zážitek
INDIA, KERALA, MARARI VILLAS

ZUZANA KLINGROVA

RESORT SVATÁ KATEŘINA

Jóga v Indii s Resortem Svatá Kateřina

"Co jóga může nabídnout lidem, kteříji zkusí? Ten okamžik, kdy vnímáte sebe sama, dech, tlukot srdce, pocit plynutí v rytmu dechu…sebeobjevení. To je silný okamžik."

Zuzana Klingrova

SPIRIT - Lidé a jejich osudy

ZUZANA KLINGROVA

Usměvavá a zářící osobnost českého jógového světa, je tváři resortu Svatá Kateřina a propagátorkou zdravého životního stylu. Zuzana Klingrová, vždy tíhla ke sportu, dělala závodní judo, cvičila aerobik, učila plavání i potápění, pracovala ve fitness centru. Jednou, když byla pracovně v Americe, s pobaveným výrazem sledovala skupinku důchodců, jak cvičí na pláži. Když se zeptala, co je to za sport, dozvěděla se, že jde o jógu. A tehdy se zamilovala.

Zuzana Klingrová žije V Praze, kde vede různé typy lekcí jógy a intenzivně se věnuje jógové terapii. Součastně je také programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina, kde se o víkendech vede lekce a kurzy, jógové a ájurvédské pobyty a workshopy.

Studovala ATVS Palestra, FTVS UK a Hindu University v USA (Bachelor of Academic in sport sciencies). Je držitelem dalších sportovních licencí a osvědčení v různých sportovních odvětvích (zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže). Věnovala se studiu mnoha stylů jógy, Hatha jóga , Power jóga, jógová terapie, tantra jóga, kundalini jóga, jóga pro těhotné a po porodu, Yin jóga, Fly jóga, Tantra jóga, Restorative jóga a v současné době studuje Prana Flow jógu. Spolupracovala s Českou televizí (pořad Sama doma), s různými magazíny, pro časopis ELLE natočila DVD s jógou. V součastné době spolupracuje na tvorbě online lekcí s časopisem Kondice - Kondice TV. V České republice se chystá představit novinku, Blacklight jógu, která pomáhá nalézt cestu k vnitřnímu já, naslouchat sám sobě a nechat se vést intuicí.

Ve spolupráci s ajurvédské stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala, na jedné z nejkrásnějších pláží světa - Marari. Přímo v srdci "kořeněném pobřeží" se nacházíte úžasná písečná pláž Marari, lemovaná kokosovými palmami. National Geographic ji prohlásit za jednu z nejlepších na světě!

.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha