MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Orchid Cottage je šarmantní jednopokojová vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka je postavena v současném style s velkými francouzskými rolovacími dveřmi, které se otevírají přímo u bazénku v tropické zahradě.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Orchid Cottage je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádku. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním dítětem.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Orchid Cottage je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádku. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - ORCHID COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Orchid Cottage lze propojit se sousední vilkou Hibiscus Heritage Cottage. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).

Foto: Marari Villas

UBYTOVÁNÍ V TROPICKÉ ZAHRADĚ

Orchid Cottage je šarmantní jednopokojová vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka je postavena v současném style s bílými stěnami, doškovou střechou a velkými francouzskými rolovacími dveřmi, které se otevírají přímo u bazénku v tropické zahradě.

Orchid Cottage je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádku. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním dítětem.

Orchid Cottage lze propojit se sousední vilkou HIBISCUS HERITAGE COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).

Orchid Cottage

 • dvoulůžkový pokoj s klimatizací a možností přistílky 
 • stropní ventilátory a klimatizace (mezi 21.00hod. - 7.00 hod.)
 • koupelny s moderním vybavením, osušky, ručníky a toaletní potřeby
 • varná konvice na přípravu čaje a kávy
 • šatník, trezor a župany
 • reproduktory pro MP3 / iPod / iPad / notebook
 • stůl, židle a zrcadlo
 • vnitřní záhradka s venkovním sprchovým koutem, pohovkou na lenošení během dne a venkovní krytou jídelnou
 • lehátka a slunečníky u moře 
 • soukromý prostor na ájurvédskou masáž
 • cestovatelský balíček s baterku, mobilní telefon na místní hovory, kadidlo, svíčky, repelent, kabely pro iPad / iPod / iPhone
 • cyklisticke kola k pronajmutí

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha