MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Hibiscus Heritage Cottage je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby zachovala kulturní dědictví a zároveň splňovala požadavky moderních cestovatelů.

Foto: Zuzana Zwiebel

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Vilka spojuje tradiční styl s modernism a je zařízena manželskou (kingsize) postelí s možností dvou dětských přistýlek, stolkem na psaní, malou knihovnou, TV & DVD.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Venkovní koupelna nabízí romantické sprchování pod oblohou. Prosklené dveře se otevírají na terasu se společenským a jídelním sezením oblopeným tropickou zelení a výhledem na bazén v zahradě.

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

ibiscus Heritage Cottage je jednopokojový vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters".

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

Orchid Cottage lze propojit se sousední vilkou HIBISCUS HERITAGE COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).

Foto: Marari Villas

UBYTOVÁNÍ V 100 LETÉ TRADIČNÍ KERALSKÉ VILE 

Hibiscus Heritage Cottage je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby zachovala kulturní dědictví a zároveň splňovala požadavky moderních cestovatelů.

Hibiscus Heritage Cottage je jednopokojový vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka spojuje tradiční styl s modernism a je zařízena manželskou (kingsize) postelí s možností dvou dětských přistýlek, stolkem na psaní, malou knihovnou, TV & DVD. Venkovní koupelna nabízí romantické sprchování pod oblohou. Prosklené dveře se otevírají na terasu se společenským a jídelním sezením oblopeným tropickou zelení a výhledem na bazén v zahradě.

Hibiscus Heritage Cottage je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádkou. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi.

Hibiscus Heritage Cottage lze propojit se sousední vilkou ORCHID COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).

Hibiscus Heritage Cottage

 • dvoulůžkový pokoj s klimatizací a možností dvou přistílek
 • stropní ventilátory a klimatizace (mezi 21.00 hod. - 7.00 hod.)
 • otevřená koupelna s moderním vybavením, osušky, ručníky a toaletní potřeby
 • varná konvice na přípravu čaje a kávy
 • šatník, trezor a župany
 • reproduktory pro MP3 / iPod / iPad / notebook
 • stůl, židle a zrcadlo
 • vnitřní záhradka s venkovním sprchovým koutem, pohovkou na lenošení během dne a venkovní krytou jídelnou
 • lehátka a slunečníky u moře 
 • soukromý prostor na ájurvédskou masáž
 • cestovatelský balíček s baterku, mobilní telefon na místní hovory, kadidlo, svíčky, repelent, kabely pro iPad / iPod / iPhone
 • cyklisticke kola k pronajmutí
 • Emergency back-up electricity supply (excludes use of AC)
   

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha