SWASWARA

Ozvěna vnitřního hlasu

- GOKARNA

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši..SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii. Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om". SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DR DAYANANDA
STORY - Příběhy   na cestách
CGH EARTH
STYLE - Styl a zážitek
EKOLOGIE, MÍSTNÍ KOMUNITA  A KULTURA

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Vily v SwaSware nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly.

Foto: CGH Earth

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši.

Foto: Zuzana Zwiebel

SWASWARA

Indie, Karnataka, Gokarna

Ozvěna vnitřního hlasu

Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy.

Foto: Zuzana Zwiebel

SWASWARA je více než ubytování, je poezie v skalách

SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii. Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om".

SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy.

Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

SwaSwara, vytvořená v barvách země, v harmonii s krajinou, která ji vytváří, oslavuje jednoduchost a čistotu, vzdávající úctu lokálnímu étosu a dědictví. Je pozvánkou na cestu do sebe, posílená jógou a meditací, ajurvédou, zdravou organickou stravou, hudbou a uměním.

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši.


Ubytování:
Ubytování je ve 24 vilách, kde je ložnice s klimatizací a obývací část. V obývací části je sadačka a dvě křesla, dále varná konvice na čaj. V patře jsou relaxační křesla nebo je možné prostor využít i na individuální hodiny jogy. Každý den dostanete župan a oblečení na cvičení na jogu. V atriu je jezírko a rostou zde bylinky, které můžete zalévat. 

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha