SWASWARA

Ozvěna vnitřního hlasu

- GOKARNA

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši..SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii. Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om". SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DR DAYANANDA
STORY - Příběhy   na cestách
CGH EARTH
STYLE - Styl a zážitek
EKOLOGIE, MÍSTNÍ KOMUNITA  A KULTURA

Poslouchejte svůj vnitřní hlas. Když žijete v přítomnosti, posouváte se vpřed, aniž by jste vnímali jako čas letí kolem vás...

DR. DAYANANDA
Ajurvédský lékař

NECHTE SE INSPIROVAT

SWASWARA BYLA OCENĚNA JAKO NEJLEPŠÍ INDICKÝ HOLISTICKÝ REZORT ZAMĚŘENÝ NA ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

SWASWARA 

SwaSwara je ozvěnou vnitřního hlasu. Swa v sanskrite znamená "vlastní já" a Swara je "zvuk". Echo, bájmi opředené pláže, vytvarované jako první zvuk stvoření - Om, vytváři dokonalé pozadí pro rozhovor mysli a těla. Přijďte pozdravit zvuk písně, který vydává vaše nitro a oslavte ho s sebou samým...

x

Ozvěna vnitřního hlasu 

.SwaSwara se nachází v blízkosti mýtického místa Gokarna, na západním pobřeží Indie, v oblasti známé jako "Konkan" na pobřeží státu Karnataka v Jižní Indii.

Je situovaná mezi vlnícími se horami a obklopena klidnými kokosovými palmovými háji, s výhledem na mýtickou pláž ve tvaru posvátného symbolu stvoření "Om".

SwaSwara je poezie ve skalách, zbarvená vášní barev symbolizujících zem v protiváze čistoty bílé barvy. Vily v SwaSware vás zvou na objevení otevřeného prostoru, plného zeleně, který se schovává za stěnami vašeho příbytku. Nabízející soukromí ale otevírají se obloze a naplňující všechny smysly. Patro určené pro cvičení jógy, nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a oceán - je přímo rájem pro cvičení jógy. Moderní vybavení poskytuje komfort, i když věříme, že architektura, vzdávající úctu zemi, podnebí a přírodě, vám předvede serenádu zemské jednoduchosti.

SwaSwara, vytvořená v barvách země, v harmonii s krajinou, která ji vytváří, oslavuje jednoduchost a čistotu, vzdávající úctu lokálnímu étosu a dědictví. Je pozvánkou na cestu do sebe, posílená jógou a meditací, ajurvédou, zdravou organickou stravou, hudbou a uměním.

SwaSwara je vyjádřením léčivé energie, síly dobré nálady a zdraví. Je úvodem do životní fáze, která obnovuje mysl i tělo, vytváří rovnováhu a harmonii v našem nitru. Všechny elementy přírody se spojují do objetí, které oživuje a regeneruje tělo i duši.


DESTINACE: Indie, Karnataka, Gokarna • LETIŠTĚ: Goa - 3 hod • TYP: Ajurvéda a jóga rezort • POKOJE: 24 • STRAVA: Vegetariánská kuchyně (Swa Program - ryby) • DĚTI: Nad 15 let  • SPA: Ajurvéda • JÓGA: Speciální jóga programy a individuální lekce • MEDITACE: Ano • PLÁŽ: Ano • BAZÉN: Ano • EKO: Ano


ČLÁNEK: RESORT SWASWARA A DR.DAYANANDA

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha