ZUZANA ZWIEBEL

Ajurvédske stezky

- Kerala, Cochin

Zuzana, 16ti letá vyhrála slovenskou středoškolskou geografickou olympiádu, což ji nasměrovalo na cestu objevování a hledání kreativních a trvale udržitelných řešení v cestovním ruchu ale také v mezinárodních projektech.

V roce 2013 založila cestovní kancelář "Shakti Trails", jejíž filozofií je je "umění cestovat" a její podstatu tvoří tři anglické slova - Spirit, Story, Style. "Spirit" to jsou (ne) obyčejní lidé, které potkáváme na cestách; "Story" jsou jejich příběhy, které se dozvídáme, ale můžeme je také sdílet; "Style" nebo styl, není o luxusu, ale o zážitcích, které nám tito lidé pomohou zažít a my je můžeme podpořit naší návštěvou.

Zuzana je vášnivou fotografkou, její fotografie se snaží zachytit prchavé moment na cestách, které bude s Vámi ráda sdílet. Zveme vás na návštěvu Indie a Srí Lanky!

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA ZWIEBEL
STORY - Příběhy   na cestách
SHAKTI TRAILS
STYLE - Styl a zážitek
UMĚNÍ CESTOVAT

AJURVÉDSKE STEZKY

ZUZANA ZWIEBEL

Art of Travel

Ve sve práci jsem se vždy snažila najít autentické rysy kultur, které jsou pro danou zemi výjimečné a dělají ji zajímavou pro cestovatele. Uvědomila jsem si, že ne vždy se dá říci "lepší" nebo "horší", ale většinou to je jen "jiné" a to "jiné" dělá zemi výjimečnou.

Zuzana Zwiebel

SPIRIT - Lidé a jejich osudy

ZUZANA ZWIEBEL

Propojila umění cestovat s vědou o životě a založila Ajurvédske stezky v Indii a na Srílance.

Zuzana v 16 letech vyhrála slovenskou středoškolskou geografickou olympiádu, což ji nasměrovalo na cestu objevování a hledání kreativních a udržitelných řešení v cestovním ruchu ale i v mezinárodních projektech.

Od roku 1999, při studiu ekonomie a cestovního ruchu, spolupracovala na několika projektech Evropské Unie a Evropského Centra pro Eko a Agro turistiku (ECEAT). Zaměřila se na samofinancování neziskových činností v cestovním ruchu a souběžně začala spolupracovat s několika cestovními kancelářemi v Čechách a na Slovensku na vytváření nových cestovatelských zážitků.

Po šesti letech strávených v Řecku a po tříletém pobytu na Srí Lance, ji tajemství řecké mytologie a východních kultur motivovali k návratu do školních lavic. V roce 2010 v rámci Asijských studií a mezinárodních vztahů, strávila rok na prestižní indické univerzitě a zaměřila se na Geopolitiku a mezinárodní vztahy.

Během studií v Indii se setkala s uznávaným indickým odporníky a autorem několika knih o ajurvédě, doktorem Georgem Easseyom, který založil první ájurvédické kliniky v Čechách a na Slovensku. Zuzana spolu s nim začala spolupracovat na tzv. „Ájurvédických stezkách“, jejichž cílem je propojit indickou tradiční medicínu spolu s cestováním. Zuzaně, Indie natolik učarovala, že se rozhodla po skončení studii vrátit do Indie a představit Indii a Srí Lanku z pohledu, který citlivě respektuje místní kulturu a zároveň spojuje místní komunity s cestovateli.

V roce 2013 založila cestovní kancelář „Shakti Trails“, jejíž filozofií je je „umění cestovat“ a její podstatu tvoří tři anglické slova – Spirit, Story, Style. „Spirit“ to jsou (ne) obyčejní lidé, které potkáváme na silnicích; „Story“ jsou jejich příběhy, které se dozvídáme, ale můžeme je také sdílet; „Style“ nebo styl, není o luxusu, ale o zážitcích, které nám tito lidé pomohou zažít a my je můžeme podpořit naší návštěvou. Tejí koncept byl v roku 2015 ocenen v Luzerne behěm World Tourism Forum - TOP12 Start Up Innovations Award.

Zuzana je vášnivou fotografkou, její fotografie se snaží zachytit prchavé momenty na cestách, které s vámi bude ráda sdílet. Zveme vás na návštěvu Indie a Srí Lanky!

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha