MARARI VILLAS - HIBISCUS COTTAGE

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

Hibiscus Heritage Cottage je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby splňovala požadavky moderních cestovatelů!

RUPERT EVERS
Zakladatel a majitel Marari Villas

NECHTE SE INSPIROVAT

STYLOVE SOUKROMÉ VILY U PŘEKRÁSNÉ PLÁŽE S WELLNESS, AJURVÉDA, JÓGA A MEDITAČNÍ PROGRAMY

Marari Villas - Hibiscus Cottage

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: Bougainvillea, Palm Villa, Lotus Villa a 2 chatky, které se nacházejí 300 m od pláže a mají vlastní bazén: Hibiscus Cottage, Orchid Cottage. 

-

Stylové soukromé vily

.

HIBISCUS HERITAGE COTTAGE je sto roční vilka postavená v keralskem tradičním stylu, velmi citlivě zrekonstruována, tak aby zachovala kulturní dědictví a zároveň splňovala požadavky moderních cestovatelů.

Hibiscus Heritage Cottage je jednopokojový vilka, vzdálena jen 300 m od písečné pláže a 100 m od zelených říčních ramen "backwaters". Vilka spojuje tradiční styl s modernism a je zařízena manželskou (kingsize) postelí s možností dvou dětských přistýlek, stolkem na psaní, malou knihovnou, TV & DVD. Venkovní koupelna nabízí romantické sprchování pod oblohou. Prosklené dveře se otevírají na terasu se společenským a jídelním sezením oblopeným tropickou zelení a výhledem na bazén v zahradě.

Hibiscus Heritage Cottage  je idealni pro ty, kteří si potrpí na soukromý bazének se sprchou pod širým nebem a tichou soukromou zahrádkou. Doporučujeme ji novomanželům nebo párům, kteří chtějí zažít romantický pobyt v tropech. Také pokud chcete strávit nějaký čas o samotě, tak vám bazén a zahrada nabídne příjemné prostředí pro relax. Vilka je však i velmi dobrou volbou pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi.

Hibiscus Heritage Cottage lze propojit se sousední vilkou ORCHID COTTAGE. Přechod mezi vilkami je přes zahradu. V takovém případě vilky mohou ubytovat 7 lidí (4 dospělé a 3 děti).

Vila má úžasný tým lidí, kteří se postarají o všechny vaše potřeby. Každá vila má vlastního kuchaře, který je vždy po ruce a připraví vám vlastní jídla a občerstvení od snídaně po večeři dle vašich požadavků a podle denního menu.

Marari Villas bere zodpovědnost za životní prostředí vážně a proto funguje zcela bez připojení na elektřinu. Využívá energii ze solárních elektrických a teplovodních systémů. Majitelé Olga a Rupert se snaží snížit všechny negativní dopady na přírodu a na místní komunitu. Respekt a kulturní pochopení je součástí filozofie Marari Villas.


DESTINACE: Indie, Kerala, Marari • LETIŠTĚ: Cochin - 2 hod • TYP: Stylová soukromá vila • POKOJE: (2 dospelé osoby a 2 děti) • STRAVA: Vegetariánská a nevegetariánská kuchyně • DĚTI: Ano • SPA: Za příplateka • JÓGA: Za příplateka • MEDITACE: Za příplatek • PLÁŽ: Ano • BAZÉN: Ano • EKO: Ano 


 BOUGAINVILLEA      •      PALM VILLA       •      LOTUS VILLA       •      HIBISCUS COTTAGE       •      ORCHID COTTAG

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha