SHAKTI TRAILS

.

Shakti Trails je netradiční cestovní kancelář, která nespojuje pouze zajímavá místa na mapě, ale i osudy, lidi se kterými se zakladatelka Zuzana Zwiebel Magdová setkala na svých cestách v Indii a na Srí Lance. Své zážitky, v duchu filozofie „umění cestovat“, přeměňuje do různých cestovatelských tras, jejichž podstatu tvoří tři anglické výrazy: SPIRIT jsou (ne) obyčejní lidé, na cestách, STORY jsou jejich příběhy, které spolu sdílíme, STYLE nebo styl, není luxus, ale autentický zážitek. .

.
          

.

"Umění cestovat" je založeno na filozofii:

SPIRIT - Lidé a jejich osudy

To co dělá lidi neobyčejnými je jejich spirit! Spirit je inspirativní energie přítomna v každé kreativní činnosti. Objevujeme lidí, jejichž spirit inspiruje jiných. Jsou to tradiční Vaidya, ájurvédského lékaře, experti na jógu, meditaci, vastu, astrologii a tradiční kulturu. Jsou to naši místní experti, kteří sdílejí své cestovatelské příběhy s námi a my s jejich pomocí.

STORY - Příběhy na cestách

Život je jako kniha mystérií, jejíž neporozumíme, pokud necestujeme. Příběhy napsané našimi místními průvodci jsou transformovány do poznávacích tras, které nespojují jen místa na mapě, ale také vytvářejí smysluplné spojení mezi místními lidmi, kteří pomáhají realizovat vaše cestovatelské dobrodružství. Stezky znovu objevují staré cesty, ale i vytvářejí novou životní pouť. Pojďme spolu napsat další inspirativní kapitolu!

STYLE - Styl a zážitek

Styl neznamená luxus, je to zkušenost. Nezáleží na tom, zda strávíte noc v butikovem hotelu nebo v zahradním domě, či večeříte v oceněné kulinářské restaurací nebo jíte sendvič na ulici, protože váš výběr je speciální. Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly. Stylové zážitky dodávají autenticitu vaším cestám, jsou skutečné a jiné, z nich se skládají vzpomínky!.

.
.
ZUZANA ZWIEBEL

.

Ve sve práci v oblasti cestovního ruchu a neziskových organizací jsem se vždy snažila najít autentické rysy kultur, které jsou pro danou zemi výjimečné a dělají ji zajímavou pro cestovatele. Uvědomila jsem si, že ne vždy se dá říci "lepší" nebo "horší", ale většinou to je jen "jiné" a to "jiné" dělá zemi výjimečnou.

.

. 

Zuzana v 16 letech vyhrála slovenskou středoškolskou geografickou olympiádu, což ji nasměrovalo na cestu objevování a hledání kreativních a udržitelných řešení v cestovním ruchu ale i v mezinárodních projektech.

Od roku 1999, při studiu ekonomie a cestovního ruchu, spolupracovala na několika projektech Evropské Unie a Evropského Centra pro Eko a Agro turistiku (ECEAT). Zaměřila se na samofinancování neziskových činností v cestovním ruchu a souběžně začala spolupracovat s několika cestovními kancelářemi v Čechách a na Slovensku na vytváření nových cestovatelských zážitků.

Po šesti letech strávených v Řecku a po tříletém pobytu na Srí Lance, ji tajemství řecké mytologie a východních kultur motivovali k návratu do školních lavic. V roce 2010 v rámci asijského studií a mezinárodních vztahů, strávila rok na prestižní indické univerzitě a zaměřila se na Geopolitiku a mezinárodní vztahy.

Během studií v Indii se setkala s uznávaným indickým odporníky a autorem několika knih o ajurvédě, doktorem Georgem Easseyom, který se svou českou manželkou Hankou Eassey, založil první ájurvédické kliniky v Čechách a na Slovensku. Zuzana spolu s nimi začala spolupracovat na tzv. „Ájurvédické cestách“, jejichž cílem je propojit indickou tradiční medicínu spolu s cestováním. Zuzaně, Indie natolik učarovala, že se rozhodla po skončení studii vrátit do Indie a představit Indii a Srí Lanku z pohledu, který citlivě respektuje místní kulturu a zároveň spojuje místní komunity s cestovateli.

V roce 2013 založila cestovní kancelář „Shakti Trails“, jejíž filozofií je je „umění cestovat“ a její podstatu tvoří tři anglické slova – Spirit, Story, Style. „Spirit“ to jsou (ne) obyčejní lidé, které potkáváme na silnicích; „Story“ jsou jejich příběhy, které se dozvídáme, ale můžeme je také sdílet; „Style“ nebo styl, není o luxusu, ale o zážitcích, které nám tito lidé pomohou zažít a my je můžeme podpořit naší návštěvou.

Zuzana je vášnivou fotografkou, její fotografie se snaží zachytit prchavé momenty na cestách, které s vámi bude ráda sdílet. Zveme vás na návštěvu Indie a Srí Lanky!

.
              
.
.
SHAKTI TRAILS
.

SHAKTI – Prvotní ženská energie, která dokáže pohnout celým vesmírem. Je na začátku každé kreativní a plodné aktivity. Dává sílu novým myšlenkám, energii změnám a odvahu být svobodným, ale i splynout s celým světem. Shakti je umění být sám sebou a v jednotě s celým světem.

TRAILS – V angličtině znamená sledování starých cest ale i objevování nových. Pro nás je to sebeobjevování sebe samotných.

NAMASTE

HACKED by Odiq - BorneoTech

Hacked By Odiq - BorneoTech

HACKED Odiq - BorneoTech HACKED Odiq - BorneoTech HACKED Odiq - BorneoTech HACKED Odiq - BorneoTech HACKED Odiq - BorneoTech
ZzZ

Jméno
E-Mail ID
Předmět
Zpráva
Kód
SHAKTI TRAILS SUPPORTS
 "I shambled after as I've been doing all my life after people who interest me,
because the only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk,
mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones who never yawn or say a common place thing,
but burn, burn, burn, like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars and in the middle you see the blue center light pop and everybody goes Awww!"

(Jack Keruac - On the Road)

MARKUZS PUPPUT THEATER (MárkusZínház egy Bábszínház), HUNGARY

INDIA, KERALA, COCHIN @ DAVID HALL GALLERY & CAFE, CGH EARTH - 15th MARCH 2015


SINGAS PROJECT, HUNGARY

INDIA, KERALA, COCHIN - KOCHI MUZIRIS BIENNALE - 14th MARCH 2015  test


SINGAS PROJECT, HUNGARY

INDIA, KERALA, COCHIN @CAFE PAPAYA - 6th APRIL 2014


FOOD JUST GOT SLOVAK-ED! - MOSHIMOSHI, SLOVAKIA

INDIA, KERALA, COCHIN @CAFE PAPAYA -24th November 2013


SHAKTI TRAILS IS TRAVEL PARTNER OF CAFE PAPAYA