AJURVÉDSKE STEZKY (5 DNÍ)

Ajurvéda, jóga a meditace

- KERALA

“Kořeny Ajurvédy jsou hluboko zapuštěné do úrodné země Keraly - kolébky ajurvédy, kde se tato tradiční forma medicíny a věda o životě praktikuje více než 5000 let. Země požehnaná Bohy nabízí léčivou sílu přírody - průzračné vody oceánu omývající pobřeží Arabského moře, svěží zeleň backwaters (hustá síť řek ústících do moře), pohoří Ghat ukryté v hmláh, kde se historie mísí s místními mýty - to vše se mísí v kotli tradiční moudrosti. Ajurvéda v je způsob života v Kerale!"

~ Dr.Venugopal V.A.

Ajurvédske stezky jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na otázky, co je ajurvéda a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédských rodin, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč Keralou se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s a ájurvédským lékařem Dr.Venugopalem.

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
VAIDYANS & GURUS
STORY - Příběhy   na cestách
AJURVÉDSKE STEZKY
STYLE - Styl a zážitek
VĚDA O ŽIVOTĚ

Ajurvédske stezky jsou uměleckým vyjádřením zdravého životního stylu čerpajícího moudrost z odkazu starověkých léčebných tradic.

DR. VENUGOPAL V.A.
Ajurvédsky Guru

NECHTE SE INSPIROVAT

5 denní poznávací program odpoví na otázku "Co je to Ajurvéda?" (Ajurvédske stezky, lze kombinovat s ájurvédským pobytem a léčením).

"Co je ajurvéda? Jako je tato prastará věda o životě a tradiční indický medicínský systém spojený s moderním životem - se zdravým a léčením, jógou a meditací, kulturou a mýty, přírodou, astrologií a historií?"

Ajurvédske stezky jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na tyto otázky a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédické rodin vaidyů, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Napříč indickým státem Kerala, kolébkou Ajurvédy, se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tento program připravila ve spolupráci s ájurvédickým lékařem Dr.Venugopalem.

AJURVÉDSKE STEZKY (5 DNÍ)

1. DEN: FORT COCHIN A MATTANCHERY: Ajurvéda - Věda o životě
2. DEN: COCHIN - MUNNAR: Ajurvéda - Astrologie a příroda
3. DEN: MUNNAR: Ajurvéda - 5 přírodních živlů a 3 dosh
4. DEN: MUNNAR - BACKWATERS: Ajurvéda - Koření a chuť života
5. DEN: BACKWATERS - MARARI BEACH: Ajurvéda, jóga a meditace

Více o programu zde.


A abyste to všechno mohli zažít naplno, můžete zůstat v Indii déle a vyzkoušet tradiční ajurvédsku očistu těla v některém z REZORTU  nebo si vybrat delší program AJURVÉDSKE STEZKY (10 dní). Ve vybraných termínech je možné program AJURVÉDSKE STEZKY (5 DNÍ) kombinovat s pobytem JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha