SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE

Bohové, lidé a vesmír

- Tamil Nadu a Kerala

Napříč Jižní Indií, státmi Tamil Nadu a Kerala, kolébkou tradiční medicíny ajurvédy, prastarých mýtů, kultů a védské astrologie se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel, která tyto unikátní cestovatelské trasy připravila ve spolupráci s potomky tradičních ájurvédické rodin - Vaidyů, jógistických gurů, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Spirituální cesta jižní Indií, inspirovaná védskou astrologií,  vás zavede k najvětším památkam jižní Indie, ale také k prastarým neznámým chrámum Navagraha, zasvěceným devíti planetám, jejichž součástí je i "Knihovna palmových listů", kde prý mě každý z nás napsaný svůj osud. Chtěli byste ho znát?

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
DHARMA, SHRUTI A SMRITI
STORY - Příběhy   na cestách
SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE
STYLE - Styl a zážitek
SPIRITUALITA, AJURVÉDA A ASTROLÓGIE

Ve sve práci v oblasti cestovního ruchu jsem si uvědomila, že ne vždy se dá říci "lepší" nebo "horší", ale většinou to je jen "jiné" a to "jiné" dělá zemi výjimečnou.

ZUZANA ZWIEBEL
Zakladatelka a ženská energie Shakti a Ayurveda Trails

NECHTE SE INSPIROVAT

SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE - Bohové, lidé a vesmír

Spirituální cesta jižní Indií vás zavede k majestátními chrámom Tamil Nadu a okouzlí vás přírodními krásami Keraly. Napříč Tamil Nadu a Keralou se vydáme spolu se Slovenkou Zuzanou Zwiebel.

V Tamil Nadu, vás trasa inspirovaná védskou astrologií,  zavede k najvětším památkam jižní Indie, ale také k prastarým neznámým chrámum zasvěceným devíti planetám, jejichž součástí je i "Knihovna palmových listů", kde prý mě každý z nás napsaný svůj osud. Chtěli byste ho znát?  V Kerale je trasa inspirována ajurvédou a naše ajurvédske stezky jsou určeny, pro každého, kdo hledá odpovědi na otázky, co je ajurvéda a chce se setkat s potomky tradičních ájurvédských rodin, jógistických guru, astrologů a odborníků na indickou filozofii, kulturu a historii. Země požehnaná Bohy nabízí léčivou sílu přírody - průzračné vody oceánu, svěží zeleň řek, pohoří Ghat ukryté v hmláh, kde se historie mísí s místními mýty - to vše se mísí v kotli tradiční moudrosti.

SPIRITUÁLNÍ JIŽNÍ INDIE

01. DEN: CHENNAI - MAHABALIPURAM
02. DEN: MAHABALIPURAM
03. DEN: MAHABALIPURAM - AUROVILLE - PONDICHERRY
04. DEN: PONDICHERRY - CHIDAMBARAM - KUMBAKONAM
05. DEN: KUMBAKONAM
06. DEN: KUMBAKONAM - THANJAVUR - MADURAI
07. DEN: MADURAI - MUNAR
08. DEN: MUNAR
09. DEN: MUNAR - BACKWATERS
10. DEN: BACKWATERS - MARARI BEACH
11. DEN: MARARI BEACH
12. DEN: MARARI BEACH - COCHIN

Více o programu zde.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha