INDIE - ZLATÝ TROJÚHELNÍK

Delhi - Agra - Jaipur

- Delhi, Agra, Jaipur

Oblast Zlatého trojúhelníku je srdcem Indie, ve kterém se setkávají místa z nejstarších eposů Rámájana a Mahábháraty, období velkých dynastií vrcholící během panovnia mughalského vládců, s moderním dynamickým obrazem Indie. Vydáme se po stopách Bohů, kteří na zemi vzali podobu bájných hrdinů, navštívíme paláce a památníky svědčící o monumentální slávě bojů mughalského vládců, ale i jejich romantických skrytých touhách ztělesněných v podobě mramorové perly indické architektury, Taj Mahalu. Po dobu sedmi dní navštívíte sedm památek zapsaných do Seznamu světového dědictví UNESCO - v Delhi uvidíme nejvýš minaret Qutub Minar, Humajúnovú hrobku v rajských zahradách, Červenou pevnost v sousedství největší mešity Jama Masjid - v Agře romantický Taj Mahál a velkolepou Červenou pevností a v Jaipurů monumentální pevnost Amber a staré centrum "Růžového města" postaveného v konstelaci devíti planet!

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA ZWIEBEL - SHAKTI TRAILS
STORY - Příběhy   na cestách
ZLATÝ TROJÚHELNÍK INDIE

Rušný život ulice, klidné chrámy, kulturní šok a 7 památek světového dědictví za 7 dní, čeká na vás představení 'Neuvěřitelné Indie'!

ZUZANA ZWIEBEL
Zakladatelka a ženská energie Shakti a Ayurveda Trails

NECHTE SE INSPIROVAT

NÁVŠTĚVA TOHO NEJZAJÍMAVĚJŠÍHO Z HISTORICKÉ I SOUČASNÉ INDIE. BLÁZNIVÉ DELHI, TAJ MAHAL V AGŘE A ŘŮŽOVÝ JAIPUR.

NÁZEV: ZLATÝ TROJÚHELNÍK 
DÉLKA: 7 DNÍ / 6 NOCÍ
.

Oblast Zlatého trojúhelníku je srdcem Indie, ve kterém se setkávají místa z nejstarších eposů Rámájana a Mahábháraty, období velkých dynastií vrcholící během panovnia mughalského vládců, s moderním dynamickým obrazem Indie. Vydáme se po stopách Bohů, kteří na zemi vzali podobu bájných hrdinů, navštívíme paláce a památníky svědčící o monumentální slávě bojů mughalského vládců, ale i jejich romantických skrytých touhách ztělesněných v podobě mramorové perly indické architektury, Taj Mahalu. V Delhi uvidíme nejvýš minaret Qutub Minar, Humajúnovú hrobku v rajských zahradách, Červenou pevnost v sousedství největší mešity Jama Masjid - v Agře romantický Taj Mahál a velkolepou Červenou pevností a v Jaipurů monumentální pevnost Amber a staré centrum "Růžového města" postaveného v konstelaci devíti planet! Tento trojuholník miest, Delhi, Agra a Jaipur, bol označený “zlatým”, pre svoje neobyčajné bohatstvo kultúrnej a historickej hodnoty v každem z týchto miest.

Počas sedmi dní navštívíte sedm památek zařazených do světového kulturního dědictví UNESCO, ukážeme vám 'sedmé nebe' požehnaného života indických panovníků, ale to co si vás podmaní bude pestrobarevný život na ulicích těchto míst! Klasický Zlatý Trojúhelník (Delhi, Agra, Jaipur) je doprovázen, Zuzanou Zwiebel, zakladatelkou Shakti trails.

PROGRAM

1. DEN: ODLET Z ČR/SR
2. DEN: DELHI
3. DEN: DELHI - AGRA
4. DEN: AGRA - FATEHPUR SIKRI - JAIPUR
5. DEN: JAIPUR
6. DEN: JAIPUR - DELHI
7. DEN: PŘÍLET Z ČR/SR

Více o programu zde.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha