MARARI VILLAS - PALM VILLA

Stylové soukromé vily

- Kerala, Marari

Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Zdejší panenská pláž, kterou také National Geographic prohlásil za jednu z nejlepších na světě, bujná exotická vegetace a jedinečná místní kultura, nabízí dokonalý odpočinek a skutečný ráj na zemi. 

Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: BOUGAINVILLEA  •  PALM VILLA  •  LOTUS VILLA a 2 chatky s vlastním bazénem, které se nacházejí 300 m od pláže: HIBISCUS COTTAGE  •  ORCHID COTTAGE

contact us

SPIRIT - Lidé a jejich osudy
OLGA & RUPERT EVERS
STORY - Příběhy   na cestách
MARARI VILLAS
STYLE - Styl a zážitek
STYLOVÉ SOUKROMÉ VILY

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Boutique private villas

Improve your energy flow and rebalance the body by learning the graceful art of Yoga. The rituals of Yoga are taught through a series of gentle stretches and synchronized breathing suited for beginners or adapted for the experienced.

Photo: Marari Villas

Soukromé lekce jógy

Zlepšete svůj energetický tok a obnovte rovnováhu těla pomocí umění jógy. Jógové rituály jsou vyučovány prostřednictvím série pomalých póz a synchronizovaného dýchání, vhodné pro začátečníky nebo upravené pro zkušenější.

Zahrada a pláž jsou vynikajícím místem pro jógu v časných ranních hodinách i večer, když už není příliš horko. Radi zařídime soukromé lekce jógy s místním učitelem jógy ve vaší zahradě (Orchid a Hibiscus), nebo v Seabreeze Lounge (Palm Villa) za příplatek 750 indických rupií na osobu nebo 1000 indických rupií pro 2 osoby na 1 hodinovou lekci.

.

OD 24.03.2017 DO 30.03.2017 - JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU V MARARI VILLAS!

-

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha