JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU

Jóga a meditace na pláži

- MARARI

Zuzana Klingrová, usměvavá a zářící osobnost českého jógového světa, je tváři resortu Svatá Kateřina, kde se o víkendech vede lekce a kurzy, jógové a ájurvédské pobyty, workshopy a intenzivně se věnuje jógové terapii. Ve spolupráci s Ajurvédskými Stezkami pro vás připravila jógový pobyt na jihu Indie ve státě Kerala, kde přímo v srdci "kořeněného pobřeží" se nachází úžasná písečná pláž Marari, lemovaná kokosovými palmami, kterou National Geographic prohlásit za jednu z nejlepších na světě. Spolu se Zuzanou Vám představíme - stylové soukromé vily Marari Villas, které vytvářejí to ideální prostředí na harmonizaci vašeho těla, duše a mysle, aniž jak říka Zuzana: “Skrze jógu poznávám nejen sebe sama - Om namo narayanaya."

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA KLINGROVÁ
STORY - Příběhy   na cestách
JÓGA SE ZUZANOU KLINGROVOU
STYLE - Styl a zážitek
MARARI VILLAS

MARARI VILLAS - BOUGAINVILLEA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

BOUGAINVILLEA - Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž.
POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - PALM VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

PALM VILLA - Architektura Palm Villa spojuje tradiční design s moderním vybavením a ve dvou křídlech nabízí tři pokoje. Dvě křídla jsou rozděleny otevřenou restaurací a kavárnou "Seabreeze Lounge" a už její název zavání čerstvým vzduchem Arabského moře.
POKOJE: 3 (6 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

MARARI VILLAS - LOTUS VILLA

INDIA, KERALA, MARARI

Stylové soukromé vily

LOTUS VILLA - Jako jediná z vil na pobřeží má bazén, který je k dispozici i hostům v Palm Villa a Bougainvillea. Vila nabízí výhled na moře, přímý přístup na pláž, zahradu s venkovním posezením a prostorem pro ájurvédskou masáž.
POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti)

Foto: Marari Villas

STYLE - Styl a zážitek

MARARI VILLAS

Spolu se Zuzanou Klingrovou Vám představíme - Marari Villas, stylové soukromé vily na zlatém pobřeží Marari v Kerale, jsou dílem Ruperta a Olgy, britsko-ruského páru, který žije v Indii od roku 2010. Rupert a Olga, předtím než se zamilovali do tohoto krásného koutu Indie, procestovali celé jihozápadní zlaté pobřeží od Bombaje až po Trivandrum. Hledali svou vysněnou pláž až dokud neobjevili Marari Beach v Kerale - ta měla vše: míle nedotčených pláží s bílým pískem, lemované stinnými háji kokosových palem a kromě místních rybářů jsou víceméně liduprázdné. Resort Marari Villas nabízí 3 vily, které se nacházejí přímo na pláži: Bougainvillea, Palm Villa, Lotus Villa. 


MARARI VILLA - BOUGAINVILLEA

BOUGAINVILLEA • PŮDORYS • POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti), obývací pokoj, soukromá zahrada s posezením, terasa • 

BOUGAINVILLEA  se nachází 100m od Palm Villa a Lotus Villa a je přímo na pláži. Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž. Bougainvillea má dvě pokoje, které si můžete pronajmout společně nebo odděleně. K dispozici je velká společenská místnost s vestavěným barem, jídelní stoly, obývací nábytek, televize a prostor pro zábavu, je vše, co potřebujete, abyste si bydlení v tropickém prostředí užili v plné míře.


MARARI VILLA - PALM VILLA

PALM VILLA • PŮDORYS • POKOJE: 3 (6 dospelé osoby a 2 děti), otevřená terasa s baremsoukromá zahrada s posezením • 

PALM VILLA se nachází přímo mě písečné pláži Marari, je ve vzdálenosti 100 m od Palm a Lotos Villy a 2 km jižně od Orchid a Hibiscus Villy. Palm Villa nabízí úchvatný výhled na moře ze všech pokojů, privátní zahrádku uvnitř vily s lehátky a slunečníky a přímým přístupem na pláž, s možností cvičení jógy nebo ájurvédické masáže. Architektura Palm Villa spojuje tradiční design s moderním vybavením a ve dvou křídlech nabízí tři pokoje. Dvě křídla jsou rozděleny otevřenou restaurací a kavárnou "Seabreeze Lounge" a už její název zavání čerstvým vzduchem Arabského moře. Lounge kromě vynikajícího jídla nabízí knihovnu a prostor pro společenskou zábavu, kde hned po ranním probuzení můžete vychutnávat čaj nebo kávu nebo večer pohár vína.


MARARI VILLA - LOTUS VILLA

LOTUS VILLA • PŮDORYS • POKOJE: 2 (4 dospelé osoby a 2 děti), obývací pokoj, soukromá zahrada, terasa pro jógu, bazén • 

LOTUS VILLA je rozlehlá dvoupokojová vila situovaná přímo na pobřeží, 100m od Palm Villa a Bougainvillea. Jako jediná z vil na pobřeží má bazén, který je k dispozici i hostům v Palm Villa a Bougainvillea. Vila nabízí nádherný panoramatický výhled na moře ze všech pokojů, přímý přístup na pláž, soukromou zahradu s lehátky, venkovním posezením, pohovkou a prostorem pro ájurvédskou masáž. Lotus Villa má dvě pokoje, které si můžete pronajmout společně nebo odděleně. K dispozici je velká společenská místnost s vestavěným barem, jídelní stoly, obývací nábytek, televize a prostor pro zábavu, je vše, co potřebujete, abyste si bydlení v tropickém prostředí užili v plné míře.


 BOUGAINVILLEA                        PALM VILLA             •            LOTUS VILLA      

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha