ZUZANA ZWIEBEL

Ajurvédske stezky

- Kerala, Cochin

Zuzana, 16ti letá vyhrála slovenskou středoškolskou geografickou olympiádu, což ji nasměrovalo na cestu objevování a hledání kreativních a trvale udržitelných řešení v cestovním ruchu ale také v mezinárodních projektech.

V roce 2013 založila cestovní kancelář "Shakti Trails", jejíž filozofií je je "umění cestovat" a její podstatu tvoří tři anglické slova - Spirit, Story, Style. "Spirit" to jsou (ne) obyčejní lidé, které potkáváme na cestách; "Story" jsou jejich příběhy, které se dozvídáme, ale můžeme je také sdílet; "Style" nebo styl, není o luxusu, ale o zážitcích, které nám tito lidé pomohou zažít a my je můžeme podpořit naší návštěvou.

Zuzana je vášnivou fotografkou, její fotografie se snaží zachytit prchavé moment na cestách, které bude s Vámi ráda sdílet. Zveme vás na návštěvu Indie a Srí Lanky!

contact us

 
SPIRIT - Lidé a jejich osudy
ZUZANA ZWIEBEL
STORY - Příběhy   na cestách
SHAKTI TRAILS
STYLE - Styl a zážitek
UMĚNÍ CESTOVAT

ZUZANA ZWIEBEL

INDIE, KERALA

Shakti Trails

Filozofie UMĚNÍ CESTOVAT (Kdy a kde?) je založená na třech anglických slovech: SPIRIT (S kým se potkat?), STORY (Co dělat?), STYLE (Kde bydlet?).

Zuzana Zwiebel

STYLE - Styl a zážitek

UMĚNÍ CESTOVAT

SHAKTI TRAILS je netradiční cestovní kancelář, která nespojuje pouze zajímavá místa na mapě, ale i osudy, lidi se kterými se zakladatelka Zuzana Zwiebel Magdová setkala na svých cestách v Indii a na Srí Lance. Své zážitky, v duchu filozofie „umění cestovat“, přeměňuje do různých cestovatelských tras, jejichž podstatu tvoří tři anglické výrazy: SPIRIT jsou (ne) obyčejní lidé, na cestách, STORY jsou jejich příběhy, které spolu sdílíme, STYLE nebo styl, není luxus, ale autentický zážitek.

Filozofie "umění cestovat" je založená na třech anglických slovech:

SPIRIT - LIDÉ A JEJICH OSUDY

To co dělá lidi neobyčejnými je jejich spirit! Spirit je inspirativní energie přítomna v každé kreativní činnosti. Objevujeme lidí, jejichž spirit inspiruje jiných. Jsou to tradiční Vaidya, ájurvédského lékaře, experti na jógu, meditaci, vastu, astrologii a tradiční kulturu. Jsou to naši místní experti, kteří sdílejí své cestovatelské příběhy s námi a my s jejich pomocí.

STORY - PŘÍBĚHY NA CESTÁCH

Život je jako kniha mystérií, jejíž neporozumíme, pokud necestujeme. Příběhy napsané našimi místními průvodci jsou transformovány do poznávacích tras, které nespojují jen místa na mapě, ale také vytvářejí smysluplné spojení mezi místními lidmi, kteří pomáhají realizovat vaše cestovatelské dobrodružství. Stezky znovu objevují staré cesty, ale i vytvářejí novou životní pouť. Pojďme spolu napsat další inspirativní kapitolu!

STYLE - STYL A ZÁŽITEK

Styl neznamená luxus, je to zkušenost. Nezáleží na tom, zda strávíte noc v butikovem hotelu nebo v zahradním domě, či večeříte v oceněné kulinářské restaurací nebo jíte sendvič na ulici, protože váš výběr je speciální. Váš styl je vaším uměleckým podpisem, který vás odlišuje od jiných cestovatelů, a my respektujeme tyto rozdíly. Stylové zážitky dodávají autenticitu vaším cestám, jsou skutečné a jiné, z nich se skládají vzpomínky!


SHAKTI TRAILS

SHAKTI – Prvotní ženská energie, která dokáže pohnout celým vesmírem. Je na začátku každé kreativní a plodné aktivity. Dává sílu novým myšlenkám, energii změnám a odvahu být svobodným, ale i splynout s celým světem. Shakti je umění být sám sebou a v jednotě s celým světem.

TRAILS – V angličtině znamená sledování starých cest ale i objevování nových. Pro nás je to sebeobjevování sebe samotných.

SPIRIT - jsou lidé, jejichž potkáte    •    STORY - je program vaší cesty    •    STYLE - je to co dělá vaši cestu výjimečnou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU!

Vyplněním tohoto formuláře Vás zařadíme do seznamu odběratelů, kterým budeme pravidelně zasílat novinky.

Jméno
Příjmení
E-Mail
Captcha